Gwarancja najwyższej jakości

NOXy / AdBlue. Tankuj z Blue Tank!

Ludzik BlueTanki to synonim najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów oraz świadczonych usług. Gwarantujemy dostawy wyłącznie licencjonowanego 32,5% wodnego roztworu mocznika pod marką NOXy / AdBlue oraz przestrzeganie norm w wytycznych dla dystrybucji NOXy / AdBlue. Na etykietach naszych produktów znajdziecie Państwo zawsze przyjaznego Klientom ludzika BlueTanki z kciukiem uniesionym do góry – to znak, że macie Państwo do czynienia z produktem wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanym przez Blue Tank i wprowadzanym na rynek pod ścisłą kontrolą jakościową.

Dostawy AdBlue luzem realizowane są w cysternach dedykowanych do transportu tego produktu, co gwarantuje jego czystość i zachowanie parametrów jakościowych ISO. Dostawy AdBlue w opakowaniach jednostkowych (np. IBC 1000 l) realizowane są wyłącznie w opakowaniach dedykowanych do AdBlue.

Oferujemy jedynie najwyższej jakości systemy do tankowania i magazynowania AdBlue. Nie oferujemy tanich substytutów o wątpliwej jakości. Jesteśmy dystrybutorem uznanych marek: niemiecki – Horn i Werit, włoskiej – Piusi (lider rynku w Niemczech), irlandzkiej – Titan/Kingspan.

noxy-man