Partnerstwo dystrybucyjne

Blue Tank Poland sp. z o.o., wiodący polski dystrybutor NOXy / AdBlue w Niemczech oraz w Polsce zachodniej, zaprasza do współpracy handlowej przedsiębiorstwa zainteresowane aktywną sprzedażą NOXy / AdBlue, w szczególności firmy o profilu działalności, umożliwiającym łatwe dotarcie do klientów, wykazujących zapotrzebowanie na NOXy / AdBlue.

Firmę Blue Tank tworzy zgrany zespół sympatycznych i pełnych zapału do pracy ludzi, reprezentujących wysokie standardy obsługi Klienta. W Blue Tank słuchamy naszych Klientów, dokładnie rozpoznajemy ich potrzeby i pod tym kątem tworzymy optymalną ofertę rynkową. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyniesionemu z działaności na rynku NOXy / AdBlue w Niemczech, wiemy, w jaki sposób działać, aby usatysfakcjonować Klientów. Nie przez przypadek udało się nam, polskiej firmie, osiągnąć sukces na trudnym i wysoce konkurencyjnym rynku niemieckim. Dzięki wystarczająco dużej, dedykowanej flocie cystern NOXy / AdBlue jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć z NOXy / AdBlue do Klientów, zlokalizowanych na obszarze działania Blue Tank. Szybkość reakcji, elastyczność i umiejętność spojrzenia z perspektywy Klienta są atrybutami, które nas wyróżniają.

Zapraszamy do współpracy w charakterze partnera handlowego NOXy / AdBlue od Blue Tank. Oferujemy kompleksowe wsparcie marketingowe, szkolenia oraz partnerstwo na przejrzystych i uczciwych zasadach. Zostań partnerem dystrybucyjnym Blue Tank i razem osiągnijmy sukces!

Blue Tank sp. z o.o. poszukuje partnerów handlowych, którzy:

  • mają stabilną sytuację finansową i rozliczają się ze swoimi dostawcami w terminie;
  • chcą związać się umową partnerską na wyłączność w zakresie dystrybucji NOXy / AdBlue od Blue Tank;
  • cenią sobie takie wartości w biznesie jak uczciwość, zaufanie, wzajemne poszanowanie;
  • stawiają sobie ambitne cele i mają dużo zapału do pracy,

W przypadku zainteresowania współpracą z Blue Tank sp. z o.o., prosimy o kontakt:

Tel.: 091 831 52 60
e-mail: info@blue-tank.eu

noxy-man